Obelisk z okazji 10. rocznicy odzyskania niepodległości.
Pomnik znajduje się na placu kościelnym przy ulicy Wolności w Dobryszycach.
Postawiony został 1928 r. z okazji 10. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.
Obelisk z 1928 r. upamiętniający 10. rocznicę odzyskania niepodległości
















.webp)



.jpg)
.webp)
.webp)
.webp)
.webp)












.webp)




























.webp)







.webp)























